Hakkımızda

FİRMAMIZ, yılların üretim ve ustalık deneyimini daha geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla kurulmuştur. Tarihin imbiğinden damla damla süzülen ve zaman içinde rafine bir lezzet haline gelen badem ezmesini yıllarca Edirne halkı ve Edirne’yi ziyarete gelenlere sunmuş, her zaman büyük bir beğeniyle karşılanmıştır.

Lezzet ve raf ömrü maalesef bu üründe ters orantılı olarak işlediği için uzun süre üretim bölgesinin dışına çıkılması pek mümkün olamamış, ancak son dönemlerde yapılan Ar-Ge çalışmalarında büyük bir başarı kazanarak raf ömrü istenilen düzeye çıkartılmış ve bu sayede daha uzak, dolayısıyla daha geniş kitlelere ulaşmak imkanı ortaya çıkmıştır.

Üretimimiz halen geleneksel yöntemlere dayanmakta ve ustalık, ürün kalitesinde en belirleyici unsur olarak ortaya çıkmaktadır. Ancak geleneksel yöntemleri uygularken hijyen kurallarından ve kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Bademlerimizin çok büyük bir kısmı kendi badem bahçelerimizden temin ediliyor. Dolayısıyla baştan sona kaliteyi kontrol etmeye çalışıyoruz. Sizlere tarihin tatlı sayfalarından sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyoruz.